24 maja 2024

Kontenery morskie

Kontenery morskie

Gdzie kupić kontenery morskie? Najlepszym rozwiązaniem jest dokonanie takiego zakupu w firmie, która specjalizuje się w sprzedaży, wynajmie i naprawie kontenerów nowych i używanych do wszystkich rodzajów ładunków. Kontenery przechodzą gruntowne przygotowanie przed sprzedażą do przydatności do dalszej eksploatacji. Dzięki temu w momencie zakupu lub wynajmu klienci otrzymują w 100% gotowe do pracy kontenery. Sprawność wszystkich elementów i zespołów potwierdzona jest testami.

Kontenery morskie 40 stopowe na sprzedaż

Kontenery morskie
Kontenery morskie

Kontenery morskie 40 stopowe (nowe i używane) znajdują szerokie zastosowanie w dostawach i magazynowaniu różnych towarów. Większość firm transportowych od razu doceniła zalety takiego transportu, ponieważ w takich urządzeniach ładunek jest niezawodnie chroniony, a samo urządzenie jest wygodne w utrzymaniu i użytkowaniu. Dlatego kontenery morskie znajdują szerokie zastosowanie w dostawach towarów drogą morską i kolejową. Jeśli zdecydujesz się na zakup używanego kontenera 40 stopowego, specjalistyczna firma przyjdzie Ci z pomocą. Specjalizuje się w sprzedaży zarówno nowych jak i używanych pojemników po okazyjnej cenie. Sprzedawane kontenery morskie 40-stopowe są dobrej jakości, dzięki czemu będą służyć przez dziesięciolecia.

Zakup kontenera morskiego 40-stopowego jest korzystny, ponieważ umożliwia przewóz ładunków przemysłowych i spożywczych. Takie urządzenie jest bardzo wygodne, bezpieczne i eliminuje deformację towaru w transporcie. Należy również dodać, że urządzenia z powodzeniem wykorzystywane są do transportu mebli, dużych elementów wyposażenia wnętrz podczas przeprowadzki, w budownictwie jako bloki użytkowe. Cena każdego kontenera morskiego zależy od jego zakresu, wymiarów, a także od tego, czy kontener jest nowy czy używany.

Kontenery morskie 20 stopowe na sprzedaż

Kontenery morskie 20 stopowe, które są przystosowane do towarów spożywczych, przemysłowych i nieprzemysłowych, są uniwersalne do transportu dowolnego produktu. Obecnie prowadzona jest sprzedaż nowych oraz używanych kontenerów morskich dla handlu i logistyki oraz do wykorzystania jako: magazyn, przebieralnia, stoisko handlowe, domek letniskowy itd. Kontenery morskie 20 stopowe różnią się między sobą materiałem wykonania, wymiarami, cechami konstrukcyjnymi, a także ceną.

W zależności od zakresu i właściwości produktów, które mają być przechowywane, kontener 20 stopowy może mieć następujące cechy:

 • Prostokątne skrzynie metalowe do transportu morskiego suchych ładunków.
 • Kontenery chłodnicze.
 • Wygodne kontenery ze zdejmowanym dachem lub otwieraniem bocznym.
 • Kontenery 20 stopowe z możliwością wentylacji.
 • Cysterny, platformy.
 • Zbiorniki do ładunków masowych itp.

Kluczową zaletą zakupu pojemników wielkogabarytowych jest to, że:  

 • Wykonane są z trwałych i niezawodnych metali.
 • Przestrzegane są wszystkie standardy jakości i bezpieczeństwa.

Dla dodatkowych oszczędności istnieje możliwość zakupu używanego kontenera 20 stopowego. Jest to produkt, który nie różni się cechami jakościowymi od nowych analogów, jedyną rzeczą jest fakt jednorazowego lub krótkotrwałego użytkowania. Aby więc stać się właścicielem wysokiej jakości i niedrogich kontenerów morskich do transportu lub magazynowania towarów, należy koniecznie zapoznać się z katalogiem produktów i złożyć zamówienie.

Kontenery morskie 45 stopowe na sprzedaż

Do transportu dużego sprzętu, walcówki, samochodów i dużych przesyłek towarów lepiej wykorzystać kontener morski 45-stopowy, czyli ulepszony model kontenerów transportowych.

Dlaczego kontener morski 45 stóp?

 • Oszczędność pieniędzy i czasu. Stosując kontener morski o tak dużych gabarytach często można zrezygnować z dodatkowej jednostki opakowania, co przy załadunku towaru i wynajmie powierzchni transportowej będzie dość tanie i szybsze. Kontener mieści 33 europalety znacznie więcej niż standardowy kontener.
 • Transport multimodalny. Kontener morski 45 stopowy można przewozić transportem morskim, drogowym i kolejowym. Specjalne zapięcia pojemnika pozwolą na jego bezpieczne zamocowanie podczas transportu.
 • Wytrzymałość. Najważniejszym celem kontenera jest dostarczenie nienaruszonego ładunku. Wysokiej jakości materiał metalowy, który nie pęka, nie zgina się i wytrzymuje wysokie ciśnienie, a także niezawodny system blokujący, który zapobiegnie włamaniom i innym nielegalnym działaniom, pozwalają na wykonanie tego zadania.
 • Wielofunkcyjność. Kontenerem morskim można przewozić kruche, lekkie, nieporęczne i inne ładunki. Dodatkowo sam kontener może służyć jako magazyn.

Naprawa kontenerów morskich

Kontenery morskie na stałe zagościły w życiu człowieka stały się niezbędne podczas transportu i przechowywania wielu towarów, a także bardzo przydatne w celach budowlanych i przemysłowych. Zazwyczaj taki sprzęt służy do transportu różnych towarów: od żywności po sprzęt przemysłowy. A jeśli taki sprzęt będzie dalej modernizowany, to może służyć jako przebieralnia lub mini magazyn. Kontenery morskie są bardzo trwałe i mocne, ale również zużywają się podczas eksploatacji. Dlatego naprawa kontenerów to usługa, która prędzej czy później będzie konieczna dla każdego właściciela.

Skąd wiadomo, czy kontener morski wymaga naprawy? Rozważ główne typowe sytuacje:

 • Wypadek samochodowy. Zdarza się, że auta z kontenerami ulegają wypadkowi i kontener może zostać poważnie uszkodzony. W tym przypadku pomoże jedynie ich remont, który wykonają profesjonaliści.
 • Pogorszenie stanu fizycznego. Każdy sprzęt się zużywa, a kontenery morskie nie są wyjątkiem. Z biegiem czasu może być konieczne jego odnowienie.

Jeśli aktywnie wykorzystujesz kontenery morskie w trakcie swojej działalności, z pewnością będziesz potrzebować ich profesjonalnej obsługi. Eksperci będą w stanie obsłużyć i wyeliminować wszelkie awarie kontenera na korzystnych warunkach.