Czym podkreślić oczy?

Czym podkreślić oczy?

Czym podkreślić oczy? Makijaż oczu jest bardzo ważny. Wiele kobiet w różnym wieku chce ładnie wyglądać. Przeczytaj o kosmetykach, które podkreślą twoje spojrzenie.

Po pierwsze: ładne brwi

Czym podkreślić oczy?
Czym podkreślić oczy?

Są częścią oczu. Należy je wyregulować za pomocą pęsety. Sprawi to, że włosków będzie tyle, ile trzeba. To, co niepożądane należy usunąć. Można to także zrobić za pomocą plastrów do depilacji brwi. Regulacja brwi to zabieg oferowany w salonach kosmetycznych. Jeśli się boisz samodzielnie to zrobić, zarezerwuj dogodny termin. I zrobi to za ciebie profesjonalnie przygotowany kosmetolog z doświadczeniem. Po regulacji podkreśl brwi kredką, brązowym cieniem do powiek, woskiem. Zastosuj także bezbarwny żel do układania brwi, który zapewni im ładny wygląd. Warto testować różne i sprawdzić je na swoich brwiach. Specjalista zaproponuje także makijaż permanentny brwi, jeśli będzie taka potrzeba. Jest to trwałe wypełnienie brwi kolorem. Zabieg należy powtarzać, gdy barwnik zaczyna znikać.

Po drugie: czarna kreska

Wykonasz ją za pomocą eyelinera. Są różne rodzaje. W kredce, w płynie, pisaku, sztyfcie oraz inne. Znajdują się w ofercie wielu firm kosmetycznych. Eyeliner to kosmetyk dostępny w różnych kolorach do wyboru. Dopasuj kilka na poszczególne okazje. Na co dzień dobry będzie czarny lub brązowy eyeliner, którym warto nauczyć się rysować poprawne kreski. Dobierz wygodny dla siebie i ćwicz przed lustrem. Po czasie wygodnie i szybko narysujesz kreskę na oku.

Po trzecie: kolor na powiece

Zrobisz za pomocą cieni do powiek. Dostępne są pojedyncze cienie, które występują w wielu kolorach. Warto kupić kilka ulubionych. Wiedzę, który cień ci pasuje, zdobędziesz, gdy kupisz wybrane paletki cieni do powiek, które zawierają co najmniej dziesięć barw. Powieki pomalowane cieniami będą się ładnie prezentować. Użyj cienia matowego lub z brokatem.

Po czwarte: rzęsy

Możesz je pomalować tuszem do rzęs w kolorze czarnym lub innym. Jeśli nie lubisz codziennego malowania, to idź na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs, które wykona profesjonalna stylistka. Wybierz dobry salon kosmetyczny w swoim mieście, który oferuje różne zabiegi na rzęsy. Specjalista podpowie, co będzie dobre dla twoich rzęs.

Po piąte: korektor

Bez niego wszystkie wymienione zabiegi i kosmetyki nie dadzą ładnego efektu. Szczególnie jeśli masz cienie pod oczami. Korektor je zakryje i makijaż oczu będzie lepszy. Można stosować krem pod oczy, który je zredukuje, ale to nie to samo co dobry korektor do makijażu. Po jego zastosowaniu nie będą widoczne.

Jak widać, jest sporo sposobów na podkreślenie oczu. Wybierz najlepszy dla siebie.

You May Have Missed